קנה קרם לחות חלבית

העור שלך מסתייג מקרמים כבדים? את זה הוא יאהב!

 

 

חילופי עונות והפכפכות מזג האוויר מתעתעים בנו ומבלבלים גם את העור, בעצם, אחד הגורמים החיצוניים המשפיעים בקלות על העור הוא מזג האוויר.

בימים של המעבר מקיץ לסתיו, הטמפרטורה יורדת ואיתה גם רמת הלחות, האוויר הופך קריר ויבש יותר, רוחות הסתיו מתחילות לנשוב ובתגובה לכל אלה העור מתייבש והופך חסר לחות, מה שלרוב מוביל לסטרס ולגירויי עור.

קיימת נטייה לחשוב שבסתיו ובחורף אין צורך בתוספות לחות לעור אך זו טעות, דווקא בזמן זה ובעקבות נזקי החשיפה לשמש במהלך הקיץ, חשוב עוד יותר להעניק לעור לחות  מרוכזת ומתמשכת ואף הגנה מרדיקליים חופשיים ומקרינה.

החוכמה היא כמובן לבחור במרקם קליל ונספג, שאינו מכביד על העור  ומסייע  אף לעמידות האיפור במידה והחלטנו להשתמש בו,  במיוחד מכיוון  שבתקופה זו עדיין נחווה ימים חמים.

קארט קוסמטיקס, המשלבת במוצריה טכנולוגיות קוסמטיות מהמתקדמות והיעילות שקיימות, מציעה לך להשיב את הלחות לעורך  בקרם לחות לקטית Lactic- Moisturizer , קרם לחות במרקם קליל לכל סוגי העור, נספג במהירות, מעשיר את העור בלחות מיידית ללא תחושת שומניות ובעל מרקם מפנק המתאים כבסיס נפלא לאיפור.

הקרם מבוסס על  חומצה לקטית טבעית המופקת מחלב, שאת סגולותיו אנו מכירים זה מכבר,  עוד מימי קליאופטרה שנהגה לרחוץ באמבטיות חלב, להבהיר, ללחח ולרכך את עורה. הקרם מועשר גם בוויטמינים כדוגמת A ו E  ובחומרי הרגעה, כל אלה יחדיו מהווים פתרון מושלם לעורך בתקופה זו ובכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *