קוקטליים

טיפולי המזותרפיה תפסו זה מכבר מקום נכבד בהיצע טיפולי המכון עליהם יכולה הקוסמטיקאית להמליץ כפתרון למגוון רחב של בעיות עור כגון הזדקנות וסימני גיל, פוסט אקנה, סימני סטריאה ואפילו עידוד צמיחת שיער הקרקפת .

עם הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים בטיפולי מזותרפיה, תפסו מקום של כבוד אותם קוקטיילים המשלבים חומרים פעילים בריכוזים גבוהים, הם בעלי מולקולות קטנטנות ועל בסיס מימי המאפשר חדירה מהירה וקלה של חומרי בניה וחידוש לעור. שימוש בקוקטיילים אלו בזמן טיפולי מזותרפיה תורם רבות להצלחת תהליך ההחלמה והחידוש העורי במצב פציעה ושיקום העור, ובכלל לתהליך חידוש ובניית המטריקס הדרמאלי.

כיום, קיים בשוק הקוסמטיקה מגוון רחב של חומרי החדרה הניתנים לשימוש בטיפולי המזותרפיה, ובחלקם אף מומלצים גם להשלמת הטיפול ולהעצמת התוצאות גם בשגרת הטיפוח הביתי.
קארט קוסמטיקס פיתחה את הסדרה המקצועית אינוביישן במיוחד כדי להעניק תמיכה ולשפר את התוצאות המתקבלות בטיפולי המזותרפיה ובמגוון טיפולי ההצערה המוצעים במכון היופי. בעזרת מגוון מכשירים, מגוון הקוקטיילים הייחודיים בסדרה מבוססים על Ingredients פעילים בריכוז גבוה ובעלי מולקולות קטנות, במטרה למקסם את התוצאות המתקבלות בזמן הטיפול, ולהאריך את ההשפעה המיטיבה על עור הפנים בטווח ההמתנה שבין טיפול לטיפול. יכולת החדירה המהירה מעניקה לקוקטיילים יתרונות רבים: שיקום נזקים קיימים, הענקת אנרגיה ובניה מחודשת של רקמת החיבור ועידוד תהליכי ההתחדשות הטבעיים של העור.

הקוקטיילים אינם מכילים פראבנים ובישום ומועשרים בתמציות צמחים מרגיעים להקלה על רגישות העור בזמן הטיפול ולאחריו.
כל קוקטייל מועשר בשילוב חומרים פעילים המעניק פתרון מושלם לעור אליו הוא מיועד, בין הIngredients: חומצה היאלורונית בהרכב מולקולרי משתנה המאפשר חדירה לכל שכבות העור, פפטידים ביו ממיטיים המסייעים ביצירת סיבי קולגן ואלסטין, פפטיד הפועל כמעין בוטוקס המפחית את פעולת התכווצות השרירים ובכך מונע התקבעות קמטים וקמטוטים בעור, חומרים למניעת גלקציה, וכמובן, ויטמינים החיוניים לתפקוד התאים בכל שכבות העור ולשמירה על בריאות העור. 

מגוון הקוקטליים:

קוקטייל אנטי אייג"ינג "Age Repair Coctail" – מתאים לעור בוגר ולטיפול בסמני גיל.
קוקטייל לאזור העיניים והשפתיים ""Eye Lift Coctail – מוצר רב עוצמה מרוכז ויעיל במיוחד לאזור העדין סביב העיניים והשפתיים יכול לשמש גם כסרום לשימוש ביתי לטיפול בכהויות נפיחות וקמטים באזור רגיש זה. 

את הקוקטיילים ניתן אף לשלב יחדיו בהתאם לצרכי העור ולהעצמת התוצאות,
20 טיפות יספיקו עבור טיפול מזותרפיה לפנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *