העיניים שלך אומרות הכל

עיניים – לא פעם נאמר עליהן שהן המראה לגוף ולנפש , מרכז התקשורת הבלתי מילולית , המקום הראשון אליו מביטים כשפונים לאדם, הן מסגירות את מצב הרוח ,את מידת העייפות והשחיקה ובעיקר את הגיל הביולוגי.

לא בכדי אזור העיניים מעסיק ומטריד אותנו השכם והערב.

שקיות, נפיחויות, כהות, קמטוטים, קמטים, רפיון, מראה עייף וסימני גיל ביולוגיים. כל אלה ועוד הם מנת חלקו של אזור עדין ושברירי זה.

הגורמים  לבעייתיות הם שונים ומגוונים: החל מגנטיקה דרך אורח חיים, מחסור בשינה  או לחלופין עודף שינה (תנוחת השינה אף היא יכולה לגרום לנפיחויות בשקיות העיניים), עבודה מול מחשב, זיהום אוויר, תזונה, שתייה,  מחלות וסיבות ביולוגיות כגון הידלדלות והיחלשות הרקמה התומכת (שכבת השומן שגורמת לעור באזור זה להפוך דק יותר ויותר), זרימת הדם בנימי הדם הקטנטנים, תנועות בלתי פוסקות של מצמוצים, עצימת ופתיחת העיניים ועדיין לא הזכרנו את בעיית הרגישות ועצם העובדה שרבות מאיתנו מאפרות את העיניים על בסיס יום יומי ועוד …

אז לא פלא שאזור העיניים יהיה הראשון לאבד את חיוניותו, מראהו הצעיר והרענן שבו יתגלו סימני הגיל, הקמטים והרפיון.

אז מה עושים?

ראשית מקדימים תרופה למכה ומקפידים עד כמה שניתן על אורח חיים מאוזן, שתיית מים מרובה, שינה טובה, הגנה על האזור במשקפי שמש, שימוש במוצרי איפור עדינים ומונעי גירויים ומתחילים בשימוש בקרמים מתאימים כבר בגיל צעיר עוד לפני הופעת הסימנים. בכך נמנע נזקים עתידיים ונשמור על אזור רענן וצעיר למראה לאורך זמן.

אך גם כשהגיל כבר לא משחק לטובתנו והסימנים כבר נראים לא נאמר נואש ונמשיך לטפל ולהגן!

חברת קארט מפנקת את אזור העיניים גם בגיל הבוגר בקרם מגן מסדרת טיימלס – Eye Shield.

הקרם עשיר לטיפוח וטיפול בסימני גיל, מפחית קמטוטים, קמטים ויובש. מכיל Ingredients ביו טכנולוגיים, ויטמינים, חומרי לחות וחומרי הרגעה המטפלים בכהות, נפיחות ורפיון העור. השילוב בין מרכיביו הפעילים מפעילים תקשורת בן תאית לעידון קמטוטי יובש ומעניקים לחות מוגברת. בנוסף התכשיר מכיל פפטידים ביו ממטיים המרגיעים את פעילות התקבצות שרירים ומונעים היווצרות קמטים עתידיים.

הקרם נמרח ונספג בקלות, נותן הרגשת רענון מידי ומתאים כבסיס לאיפור.

בשימוש יום יומי מעניק הקרם  מראה זוהר צעיר ורגוע לעיניים יפות מתמיד.

 

תגובה אחת על הפוסט “העיניים שלך אומרות הכל

  1. דיאנה רוז'נסקי אומר:

    ניסיתי של כמה חברות וזה היחיד שראיתי בו את השינוי! ממליצה מאוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *